تیغه علفزن ستاره ای ۶ پر

مسعود
3 دقیقه مطالعه

تیغه علفزن ستاره ای ۶ پر

ابزارهای کشاورزی برای راحتی و آسانی کار کشاورزان است و هر چقدر این لوازم کارا تر و بهتر باشند کشاورز میتواند بهتر و دقیق تر در امور کشاورزی پیشرفت کند. هر وسیله ای در حوزه کشاورزی حکم یک سلاح در مقابل یک حجوم از طرف سموم، آفات و هر چیزی که باعث نابودی گیاه شودن را دارد. یکی از این حملات علف هرز است که همیشه عامل کند شدن رشد گیاه و یا درختان میشود و کشاورز برای مقابله با آن به یک علفزن یا علفتراش نیاز دارد. اما در این جا منظور خود علف زن نیست منظور سری که به آن وصل میشود است تا علف های هرز را از ریشه نابود کند. یکی از این سری ها تیغه علفزن ستاره ای ۶ پر میباشد. در ادامه به معرفی کامل این محصول میپردازیم.

تیغه ستاره ای چیست

روی علزن ها چند نوع تیغه قابلیت اتصال را دارند که در زیر به آن ها اشاره میکنیم:

و چندین مدل در اندازه و شکل های مختلف که این ها بیشترین نوع مصرف را در میان کشاورزان دارند. اما تیغه ۶ پر ستاره ای چیست این تیغه به صورتی طراحی شده است که شما نگران خرابی تیغه های آن در هنگام برخورد با موانع نیستید. چرا که نوع طراحی این تیغه به گونه ای است که هر تیغه به صورت جدا از هم قرار دارند و به راحتی قابل حرکت هستند. و با استفاده از قانون گریز از مرکز با حرکت موتور علفزن شروع به حرکت میکنند , و تیغه ها را به حرکت میاندازد و به راحتی میتوانید علف های هرز را نابود کنید.

تفاوت تیغه ستاره ۶ پر با تیغه های معمولی

بزرگترین فرق میان تیغه علفزن ستاره ای ۶ پر با بقیه تیغه ها در نوع عملکرد آن است زمانی که در یک زمین سنگی یا پای درختان علف های هرز را نابود میکنید. تیغه ستاره ای با برخورد با آنها به صورت ارتجاعی برگشت پیدا میکند و هم باعث نمیشود به موتور فشار وارد شود نه شما خسته شوید و در درختان نیز به تنه آنها نیز آسیب وارد نمیشود. اما در تیغه های معمولی این امکان وجود ندارد و تیغه ها با برخورد به انواع سنگ و یا هر چیزی امکان خم شدن یا شکستن آنها وجود دارد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید
نظر بدهید