سمپاش پرتابل یک وسیله است که برای پاشش سموم در باغ و مزرعه استفاده می‌شود. این نوع سمپاش‌ها به صورت قابل  حمل طراحی شده است، یعنی شما می‌توانید آن را به آسانی به هر جایی حتی مکان های صعب العبور حمل کنید. این محلول ها می‌توانند شامل آب، علف، کودهای مایع، قارچ‌ کش ها و سایر مشتقات سمی باشند.  سمپاش‌های پرتابل دارای پمپی هستند که فشار محلول را جهت سمپاشی افزایش میدهند. استفاده از سمپاش پرتابل بنزینی به دلیل سبک بودن هر فرد بدون نیاز به کمک فردی سمپاشی را به سادگی انجام دهد.

پیشنهاد خرید فارم کالا
سمپاش پرتابل

نازل برنجی تی جت سمپاش بوم دار

104,500 تومانبیشتر بدانید

سمپاش پرتابل بنزینی

این سمپاش ها از بنزین به عنوان سوخت استفاده می‌کنند. این نوع سمپاش‌ها اغلب دارای یک موتور داخلی هستند که با استفاده از بنزین به عنوان سوخت، قدرت لازم را تامین می‌کنند. سمپاش پرتابل بنزینی معمولاً با هندل که با کشیدن نخ، استارت میخورد. مزیت اصلی سمپاش پرتابل بنزینی نسبت به سمپاش‌های دیگر جمع و جور، چالاکی و پویایی آن است و دیگر مزیت مهم سمپاش‌های پرتابل بنزینی ، قابلیت استفاده در مناطقی است که دسترسی به برق ندارند.

 این وسیله به دلیل استفاده از موتور داخلی و بنزینی بودن آن قدرت بیشتری در پاشش سموم دارد و معمولاً برای پوشش دادن مناطق بزرگ و یا محیط‌هایی که نیاز به برد وسیع دارند، مناسب است. یکی از محصولات مورد پسند فارم کالا سمپاش پرتابل قدرتمند ماک میباشد که درباره آن توضیح مفیدی خواهیم داد.

ویدیو عملکرد سمپاش پرتابل موتوری دو زمانه ماک

نحوه عملکرد سمپاش پرتابل یکی از سئوالات پر تکرار کاربران فارم کالاست. با توجه به اینکه این نوع سمپاش یکی از جدیدترین مدل‌ از سمپاش‌های موتوری محسوب می‌شود، نحوه عملکرد آن در ذهن علاقه مندان یک سئوال هست که این مدل سمپاش چه نوع عملکردی دارد و آیا کاربری آنها را پاسخ خواهد داد یا نه؟! برای حل این سئوال در ذهن خریداران ویدیو زیر تهیه شد تا ضمن مشاهده عملکرد آن، با مزایای دستگاه نیز بیشتر آشنا شوند. ویدیو پایین در مورد سمپاش پرتابل دو زمانه ماک با فشار بالاست.

سمپاش پرتابل برقی

سمپاش برقی نوع دیگری از سمپاش بنزینی است با این تفاوت که این نوع سمپاش از برق به عنوان منبع تغذیه استفاده میکنددر عین حال به دلیل وزن کم قابل حمل میباشد که میتوانید با حتی با موتور سیکلت نیز آنرا جابجا کنید.سمپاش برقی دارای پمپ دو پیستونه و موتور الکتریکی است که قدرت مفیدی در هنگام پاشش ایجاد میکند.در این نوع سمپاش ها کلیدی وجود دارد که برق را به موتور و پمپ میرساند و سپس محصول آماده سمپاشی میشود. سمپاش برقی به دلیل کوچک و سبک بودن میتوانید در باغ های کوچک، گلخانه ها و باغچه ها نیز استفاده کنید.

سمپاش پرتابل ماک

برند ماک یکی بهترین برند های های چینی بازار ایران میباشد که به تولید تجهیزات و لوازم کشاورزی پرداخته است. سمپاش پرتابل ماک یک نوع سمپاش پشتی میباشد، این محصول باعث شده که مصرف کنندگان، در خانه باغ ها و مکان های صعب العبور قادر به استفاده از این محصول باشند که این امر باعث شده که مشتریان بسیار زیادی مجذوب آن شوند. با ما همراه باشید در ادامه معرفی سمپاش پرتابل ماک.

سمپاش بنزینی پرتابل - خرید سمپاش پرتابل - قیمت سمپاش پرتابل - سمپاش موتوری پرتابل - سمپاش پرتابل فارم کالا

 این سمپاش فاقد مخزن بوده که این یک مزیت برای سبک و کم حجم بودن محصول شده است. ،پمپ آن یک پمپ پرقدرت پیستونی میباشد که با بار 80 ، طول پاششی بین 12 تا 15 متر به صوذت افقی  و تا 7 متر به صورت عمودی را در بر میگیرد. سمپاش ماک

مزیتهای سمپاش پرتابل ماک

سمپاش پرتابل بنزینی نسبت به سمپاش های دیگر سبک تر، چابک تر، جمع و جور تر و کم وزن تر نسبت سمپاش های دیگر است. این سمپاش دارای انواع موتور های 4 زمانه و 2 زمانه در فروشگاه اینترنتی فارم کالا موجود است، به تک تک آنها میپردازیم

موتور 35سی سی 4زمانه و52 سی سی 2 زمانه با فشار 20 بار که تا 80 متر شیلنگ را با فشار خوب پمپاژ میکنند. این موتور های مناسب برای باغ ویلا با مساحت کم، گلخانه( به شرطی که موتور را در داخل گلخانه قرار ندهید) و حیاط های خانه های نسبتا بزرگ قابل استفاده است

موتور 52 سی سی 4 زمانه و 63 سی سی 2 زمانه با فشار 80 بار و تا 150 متر شیلنگ را با فشار خوبی پمپاژ میکنند. این موتور ها مناسب برای باغ ها نسبتا وسیع، مزارع محدود و حتی کار های صنعتی نیز مورد استفاده است

اجزای اصلی سمپاش پرتابل ماک

سمپاش پرتابل

بدنه: سمپاش دارای بدنه پلاستیکی که بر یک شاسی فلزی مستحکم نصب شده است که موتور و بدنه از ضربه ها در امان باشید.

پمپ سمپاش : پمپ این سمپاش یک پمپ mtps2080 دارای قطر 25 میلیمتری میباشد، مقدار پمپاژ این پمپ 12 لیتر در دقیقه است

شیلنگ مکش: شیلنگ مکش این محصول یک شیلنگ با کیفیت بوده که در سر آن یک صافی مجزا وجود دارد که به آن متصل میشود که باعث عدم ورود مواد جامد به به داخل پمپ میشود

شیلنگ برگشت: شیلنگی با انعطاف پذیری و کیفیت خوب که به خروجی موتور متصل میشود

شیلنگ سمپاشی : یک شیلنگ ذخیم 5 لایه ومقاوم در برابر فشار اب میباشد که 45، 50 متری انها در فروشگاه موجود میباشد

لانس: این سمپاش دارای دو عدد لانس 40 سانتی میباشد که این لانس با جدا شدن از شیلنگ باعث شده که جمع و جورتر باشد، همچنین میتوانید از لانس چینی، ترک، طرح ترک، لانس ایتالیایی کوتاه باش و همچنین از لانس فن دار که در فروشگاه فارم کالا موجود میباشد، خریداری کنید.

سمپاش پرتابل

نکات شروع به کار سمپاش دوزمانه

  1. در ابتدا کا باید مخلوط روغن و بنزین به نسبت25/1 را در مخزن سوخت ریخته شود.
  2. بعد ریختن سوخت و روغن باید پمپ فشاری زیر کاربراتور چند با فشار دهید تا سوخت به کاربراتور تزریق شود.
  3. قبل از روشن کردن دستگاه از پر بودن گریس خور که در پشت موتور قرار دارد اطمینان حاصل فرمایید.
  4. مخزن را پر کنید؛ اخطار هنگام خالی بودن مخزن منجرب بروض مشکلاتی در پمپ و قطعات دیگر محصول خواهد شد.
  5. سپس ساسات را در حالت بسته قرار داده و هندل را بکشید تا موتور شروع به کار کند.
  6. پس  از روشن شدن محصول ساسات را به حالت اولیه برگردانید.
  7. میتواند با گاز که سمت چپ پمپ قرار دارد میزان قدرت، پمپاژ و خروجی ان را تنظیم کنید.
  8. نازل های سمپاش را دلبخواه بسته و سمپاشی را آغاز کنید.
  9. هنگام خاموش کردن دستگاه دکمه قرمز رنگ که روی شاسی گاز وجود دارد را نگه دارید تا خاموش شود.

نکات مهم استفاده محصول

1-موتور های دو زمانه به دلیل خروج آلاینده هایی مانند مونو اکسید کربن و دی اکسید کربن در اماکن بسته مناسب نمیباشد.

2-گریس کاری را بعد از هر بار سمپاشی انجام دهید.

ایمنی های فردی در هنگام سمپاشی

قبل سمپاشی حتما از عینک محافظ، دستکش، ماسک و لباس کار استفاده کنید.

از برخورد دست به صورت ، دهان و چشم شدیدا خوداری کنید.

از استعمال دخانیات، خوردن و آشامیدن هنگام سمپاشی پرهیز کنید.

بعد از سمپاشی لباس کار خود را به خانه نبرید و حتما به حمام بروید تا موادشیمیایی در بدن شما باقی نماند.

خرید سمپاش پرتابل ماک

در فارم کالا محصولات متنوع و لوازم های جانبی بسار زیادی در فروشگاه اینترنتی موجود است که برای خرید این محصول میتوانید در فروشگاه اینترنتی فارم کالا محصول را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید آن سفارش محصول کنید.