فروش و قیمت محصولات سولو آلمان

محصولات

محصولات سولو آلمان

فروشگاه سولو آلمان:

این بخش از فروشگاه به محصولات شرکت سولو آلمان اختصاص دارد. در این بخش انواع سمپاش های پشتی، موتوری، شارژی و دستی، و نیز سمپاش های دوشی و چرخدار سولو و همچنین محصول بسیار پر طرفدار سولو یعنی بذرپاش و کوپاش دستی سولو عرضه می گردد.
 • کودپاش و بذرپاش سولو 421s

  تماس بگیرید

  کودپاش سولو 421 آلمان،با امکان پخش انواع کودهای گرانوله، پودری و بذرها، دارای مخزن پلی اتیلن 9 لیتری و دنده های فلزی است.میزان پاشش و نیز جهت پخش قابل کنترل است. این محصول اروپایی تنها کودپاش اروپایی موجود در ایران است.

 • سولو 451 – مه پاش سرد (سمپاش اتومایزر)

  تماس بگیرید

  این محصول را به جرات می توان به عنوان پر قدرتمندترین محصول سولو معرفی نمود. برد افقی نزدیک به 11 متر، پوشش فضای زیاد و نیز صرفه جویی در مصرف سم و سوخت از ویژگی های بارز این محصول می باشد. کیفیت بالای ساخت و طراحی منحصر به فرد آن توانسته است این محصول را به طور کامل از دیگر محصولات مشابه متمایز کند.

 • سولو 416Li

  تماس بگیرید

  سمپاش پشتی شارژی سولو 416Li، یکی از بهترین و پربازده ترین سمپاش های شارژی موجود در ایران می باشد. این سمپاش با صدای کم، مناسب برای کار در گلخانه می باشد.

 • سمپاش پشتی موتوری سولو 434

  تماس بگیرید

  سمپاش های سولو یکی از بهترین محصولات اروپایی جهت سمپاشی می باشند. این سمپاش ها علاوه بر اروپا در آمریکا نیز دارای اقبال مناسبی می باشند و به طور عمده در اروپا، آمریکا، استرالیا پخش می شوند. این سمپاش را به کسانی که دنبال بهترین ها می باشند پیشنهاد می کنیم.

 • سمپاش دستی دو لیتری سولو 402

  تماس بگیرید

  سمپاش دستی سولو 402 آلمان یکی از پرکاربردترین محصولات سولو در منازل و محل کار است. این سمپاش این امکان را دارد تا علاوه بر محلول پاشی انواع بوته ها و گلهای زینتی، برای ضد عفونی سطوح نیز مورد استفاده قرار گیرد. سادگی استفاده، بازدهی بالا، عمر بالا و کیفیت بالای قطعات از ویژگی های این محصول می باشد.