فروشگاه تخصصی تراکتورهای دوچرخ و شخم زن های گریلو ایتالیا

لیست محصولات

فروشگاه محصولات گریلو ایتالیا

در این بخش از فروشگاه محصولات گریلو ایتالیا عرضه می گردد. با کلیک بر روی هر کدام از محصولات شرکت گریلو ایتالیا از مشخصات آن محصول آگاه گردید.

تراکتور های دوچرخ و شخم زن های گریلو ایتالیا را به جرات می توان با کیفیت ترین تراکتور چندکاره موجود در ایران دانست. این تیلر دروگر های چندکاره به طور کامل در ایتالیا مونتاژ و تولید می شوند.

شرکت گریلو ایتالیا پیشرو در تولید و توزیع ادوات کشاورزی از سال 1953 با هدف ایجاد راه حل های فنی جدید، ارتقای کیفیت و کمک به اپراتورها در کار روزانه خود و خلق لحظات لذت بخش تر برای آنها، فعالیت خود را آغاز نموده است. هر ماشین جدید در شرکت گریلو از آزمون های بسیار دقیق عبور کرده و پس از اثبات دوام و  قابلیت اطمینان آنها مطابق با استانداردهای سختگیرانه اروپا که برای سیستم کیفیتی گریلو نیز تصویب شده محاز به تولید می گردد.

 • فریم اتصال گاو آهن و نهرکن گریلو

  تماس بگیرید

  فریم اتصال جهت متصل کردن گاوآهن و نهرکن ها به تراکتورهای دوچرخ و تیلرهای گریلو مورد استفاده قرار می گیرد. این فریم جهت تنظیم عمق و نحوه شخم کاربرد دارد و برای اتصال این ادوات ضروری است.

 • تراکتور دوچرخ گریلو مدل G110

  تماس بگیرید

  تراکتور دوچرخ یا تیلر دروگر چندکاره گریلو ایتالیا مدل G110 با موتور 12.5 اسب هندا، گیربکس 6 دنده، فرمان کاملا متحرک، با امکان نصب شخم زن، دروگر، علف تراش و گاوآهن یک طرفه و دوطرفه گردان و علف تراش.

 • تراکتور دوچرخ گریلو ایتالیا

  گاوآهن دوطرفه گردان گریلو ایتالیا

  تماس بگیرید

  گاوآهن دو طرفه گریلو به عنوان یکی از محبوب ترین امکانات جانبی گریلو برای مدل های G85 و بالاتر عرضه می شود. این محصول مناسب شخم در زمین های سنگی و پر علف می باشد که رتیواتور امکان کار در آنها را ندارد.

 • گاوآهن یک طرفه

  تماس بگیرید

  گاوآهن یک طرفه گریلو به عنوان یکی از امکانات جانبی گریلو برای مدل های G85و بالاتر عرضه می شود.این محصول مناسب شخم در زمین های سنگی و پر علف می باشد که رتیواتور امکان کار در آنها را ندارد.

 • نفر بر اوریجینال گریلو

  تماس بگیرید

  نفر بر یکی از امکانات جانبی تراکتورهای دوچرخ گریلو می باشد. این محصول جهت حمل اپراتور به مزرعه با باغ مورد استفاده قرار می گیرد. این نفر بر را می توان بر روی مدل های G85 و بالاتر نصب نمود. نفر بر گریلو به شکلی طراحی شده است که کاربر کاملا در آن احساس راحتی نماید و کنترل مناسبی بر دستگاه در هنگام حرکت داشته باشد.

 • تراکتور دوچرخ گریلو ایتالیاتراکتور دوچرخ گریلو ایتالیا

  تراکتور دوچرخ گریلو مدل G85

  تماس بگیرید

  تراکتورهای دوچرخ یکی از ماشین آلات پرکاربرد در کشاورزی و باغبانی می باشد. این دستگاه قابلیت های مختلفی از قبیل شخم زدن با رتیواتور، شخم با گاوآهن، درو یونجه و علوفه، برداشت گیاهان دارویی، مبارزه با علف های هرز و …. را داراست. محصولات گریلو در این رابطه دارای کیفیتی بالا و مثال زدنی هستند و کاملا در ایتالیا تولید و مونتاژ می شوند.