فروشگاه تخصصی محصولات زیگلر آلمان

لیست کلی محصولات

معرفی شرکت زیگلر آلمان

(برگرفته از وب سایت زیگلر)

شرکت زیگلر در شمال شرق ایالت باواریا آلمان قرار گرفته است. این شرکت بیش از 25 سال است که محصولاتی با بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه می کند. محصولات زیگلر عبارتند از: انواع کودهای شیمیایی، انواع کودهای گیاهی، بسترهای کشت گلخانه ای و پلت های چوبی. این شرکت در سال 1989 با هدف تولید مالچ های گیاهی با کیفیت از بقایای کارخانه های محلی چوب، کار خود را آغاز نمود. محیط پیرامونی این شرکت، که پوشیده از زمین های کشاورزی و باغات است، آن ها را به فکر سوق دادن تولیداتشان به سوی تامین نیازهای زمین های کشاورزی انداخته است.

در طول این سال ها، شرکت زیگلر به رشد خود با سرعتی قابل اطمینان ادامه داده و توانسته است به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کمپوست در آلمان تبدیل گردد.

کودهای شیمیایی این شرکت تحت برند پلنتاپ و در فرمولاسیون های مختلف در ایران عرضه می گردند. کودهای کامل، آهن ortho-ortho 4.8%، هیومیک اسید و عصاره جلبک دریایی از جمله محصولات این شرکت می باشند.

فارم کالا، در صفحه فروشگاه تخصصی محصولات زیگلر آلمان، با هدف توزیع ادوات و نهاده های درجه یک کشاورزی و باغبانی، افتخار توزیع رنج کامل محصولات زیگلر را به عنوان یکی از با کیفیت ترین برندهای موجود در ایران دارد. این محصولات قابل ارسال به تمام نقاط ایران و دیگر نقاط خاورمیانه می باشند.

رنج کامل این محصولات به همراه توضیحات مربوط در پایین قابل مشاهده می باشد.

 • کود کامل پودری N.P.K 20-20-20 (+2)+A+TE

  تماس بگیرید

  کود 20 20 20 پرمصرف ترین کود کامل محلول در آب می باشد. کودهای زیگلر علاوه بر دارا بودن عماصر ماکرو نیروژن، پتاسیم و فسفر، دارای مقادیر بالایی عناصر ریزمغذی مثل آهن، روی و منیزیم و نیز اسیدهای آمینه می باشد.

 • کود کامل پودری N.P.K 18-18-18(+3)+A+TE

  تماس بگیرید

  از این محصول می‌توان همچون 20-20-20 N-P-K زیگلر در تمامی مراحل رشد گیاهان به خصوص در زمان رشد رویشی بهره برد و بازدهی مشابهی همچون کود ذکر شده به همراه خواهد داشت. مقدار عناصر ریز مغذی این محصول مشابه عناصر ریز مغذی 20-20-20 N-P-K زیگلر بوده و دارای میزان متعادلی از آمینواسید و 3 درصد منیزیم می‌باشد.

 • کود کامل پودری N.P.K 15-15-15(+4)+A+TE

  تماس بگیرید

  این کود علاوه بر داشتن نسبت متعادلی از عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم حاوی 4 درصد منیزیم، یکی دیگر از عناصر پر مصرف در گیاهان بوده که در کنار سایر ریز مغذی های مورد نیاز گیاه مثل آهن، بور، منگنز، روی، مس و مولیبدن رشد متعادلی را در گیاه تضمین نموده و همچنین با دارا بودن آمینواسیدها از تنش‌های محیطی وارد شده به گیاه جلوگیری و به عنوان محرک رشد در گیاه عمل می‌نماید.

  این کود ها در بسته بندی های 15 کیلوگرمی عرضه می گردند.

 • کود کامل پودری N.P.K 30-10-10+A+TE

  تماس بگیرید

  این محصول با دارا بودن درصد بالای نیتروژن در تشکیل پروتوپلاسم، نوکلئیک اسید، پروتئین و آمینواسید در رشد سریع گیاه نقش اساسی داشته و منجر به بهبود رشد رویشی گیاه می­شود. همچنین وجود فسفات نسبی در این محصول به رشد ریشه کمک کرده و مي‌تواند در قالب برنامه غذايي بويژه در ابتداي فصل در گیاهان علوفه‌ای، غلات و سبزیجات برگی مورد استفاده قرار گيرد.

  این محصول در بسته بندی 15 کیلوگرمی عرضه می شوند.

 • زیگلر پلنتاپ آلمان

  کود کامل پودری N.P.K 10-30-20(+1)+A+TE

  تماس بگیرید

  این ترکیب کودی از محصولات زیگلر پلنتاپ آلمان ، حاوی عناصر اصلی مورد نیاز گیاه (نیتروژن، فسفر، پتاسیم و منیزیم) می باشد، که به همراه سایر عناصر ریز مغذی و اسید آمینه یک کود کامل برای گیاه به شمار می‌رود.

 • زیگلر

  کود کامل پودری N.P.K 15-30-15+A+TE

  تماس بگیرید

  این محصول منبع غنی از فسفات است که استفاده از آن در طول مراحل رشد رویشی گیاهان و برای رشد ریشه، تحریک گلدهی و یا در در مرحله رشد زایشی هنگام  تشکیل جوانه گل و بستن میوه که گیاه به مواد مغذی بیشتری نیاز دارد بیشترین بازدهی را به همراه خواهد داشت.

 • کود NPK

  کود کامل پودری N.P.K 10-52-10+A+TE

  تماس بگیرید

  کود NPK 105210 زیگلر علاوه بر نیتروژن و پتاسیم دارای بالاترین مقدار از فسفر قابل جذب (52%) همراه با عناصر ریز مغذی بصورت کلات و همچنین آمینواسید می‌باشد.
  این محصول در بسته بندی های 15 کیلوگرمی عرضه می شود.

 • کود آهن زیگلر

  کود آهن زیگلر 6% کلات شده (ortho-ortho %4.8)

  تماس بگیرید

  بهترین و سریعترین راه رفع کمبود و نیاز گیاهان به عنصر آهن، تغذیه گیاهان از کودهای آهن کلات شده می‌باشد، کود کلات آهن زیگلر حاوی 6 درصد آهن با میزان اورتو-اورتو 4.8%، کاملا محلول در آب و قابل جذب برای گیاهان می‌باشد که به صورت EDDHA کلات گردیده و برای استفاده در خاک‌های بسیار اسیدی تا بسیار قلیایی مناسب بوده و تا pH=11 کاملا در خاک پایدار بوده و برای گیاهان قابل جذب می‌باشد.

   

  این محصول در سطل های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 • کود ان پی کا

  کود کامل پودری N.P.K 12-12-36(+1)+A+TE

  تماس بگیرید

  این ترکیب کود ان پی کا زیگلر علاوه بر نیتروژن، فسفر، منیزیم و عناصر ریزمغذی مورد نیاز گیاهان، حاوی میزان بالای عنصر پتاسیم (36%) یکی دیگر از عناصر اصلی مورد نیاز در رشد و باردهی گیاهان می‌باشد. همچنین به منظور افزایش جذب عناصر و تحمل گیاه در برابر تنش‌های محیطی، مقدار متعادلی از آمینواسیدها به این ترکیب کودی زیگلر اضافه گردیده که آن را به ترکیبی مطلوب جهت رفع تمامی نیازهای غذایی گیاهان تبدیل کرده است.

  این محصول در بسته بندی های 15 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 • کود ان پی کا

  کود کامل پودری N.P.K 10-20-30+A+TE

  تماس بگیرید

  استفاده از این فرمول از کودهای کامل زیگلر عامل توسعه ریشه، محرک رسیدن و بهبود کیفیت میوه، افزایش رشد میوه، افزایش ثبات و استحکام بافت و ایجاد تعادل در رشد رویشی می‌باشد و به طور کلی از مراحل اولیه رشد گیاهی تا بزرگ شدن و رسیدن میوه توصیه می‌شود.

  این محصول در بسته بندی های 15 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 • کود ان پی کا زیگلر آلمان

  کود کامل پودری N.P.K 15-5-30(+2)+A+TE

  تماس بگیرید

  دارای درصد بالای پتاسیم (30%) است که به طور اختصاصی در مراحل گلدهی و قبل از برداشت محصول و رسیدن میوه باعث افزایش حرکت روزنه ها شده و تاثیر بسزایی در افزایش باردهی، درشت نمودن و رنگ آوری محصولات زراعی، باغی و گلخانه ای می گذارد و در نهایت باعث افزایش کیفیت و کمیت محصول می‌گردد.

  این محصول در بسته بندی های 15 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 • سولفات پتاسیم زیگلر

  کود پودری سولفات پتاسیم 51-0-0 زیگلر آلمان

  تماس بگیرید

  پتاسیم موجود در سولفات پتاسیم، ارزان ترین روش برای القاء مقاومت به سرمازدگی، شوری و خشکی در درختان میوه و گیاهان زراعی است. گوگرد نیز یکی از عناصر اصلی مورد نیاز گیاه می‌باشد که  از مهمترین ویژگی های آن در ترکیب این محصول می توان به خاصیت قارچ کشی آن اشاره کرد که سیستم ایمنی گیاه را در برابر امراض و بیماری ها تقویت می نماید، عنصر گوگرد در خاک های زراعی قلیایی کاربرد بسیاری داشته و pH خاک و آب آبیاری را تا میزان مطلوبی کاهش و جذب فسفر، آهن و برخی عناصر دیگر را افزایش می‌دهد.

 • کود مونو پتاسیم فسفات زیگلر

  کود پودری مونو پتاسیم فسفات 34.5-52-0

  تماس بگیرید

  استفاده از این ترکیب کودی در تمام مراحل رشد گیاهان به خصوص در زمان نیاز همزمان گیاه به عنصر فسفر و پتاسیم توصیه می‌گردد. به طور مثال در گیاهانی نظیر توت فرنگی، خیار، گوجه فرنگی و…. که گیاه به طور همزمان در حال گلدهی، تشکیل و رسیدن میوه می‌باشد، تاثیرات مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

  این محصول در بسته بندی های 15 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 • کود مونو آمونیوم فسفات زیگلر

  کود پودری مونو آمونیوم فسفات 0-61-12

  تماس بگیرید

  استفاده از این ترکیب کودی در ابتدای فصل رشد و رشد رویشی بسیار موثر واقع شده و با داشتن فسفر بالا و نیتروژن آمونیومی، قطعا افزایش تشکیل ریشه، رشد سریع و همچنین بهبود و افزایش گلدهی و در نهایت افزایش میزان کمیت و کیفیت محصول را در پی داشته و در تمامی محصولات زراعی، باغی، گلخانه‌ای، … قابل استفاده می‌باشد.

  این محصول در بسته بندی های 15 کیلو گرمی عرضه می گردد.

 • هیومیک اسید زیگلر آلمان

  هیومیک اسید (60%) Potassium Humate

  تماس بگیرید

  استفاده از هیومیک اسید زیگلر اثرات مطلوب روی تعادل غذایی بافت گیاه، جذب کودها، رشد ریشه و اندام هوایی, افزایش درصد جوانه زنی بذور، افزایش مقاومت به تنش‌ها (شوری، خشکی و سرما) بهبود عملکرد و کیفیت میوه درختان داشته و همچنین باعث بهبود خصوصیات فیزیکی خاک از جمله افزایش قابلیت نگهداری آب، کاهش فرسایش خاک و افزایش دانه بندی و تهویه خاک می‌گردد.

   

  این محصول در بسته بندی های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد.